پرسش و پاسخ

1-سن آموزش پیش دبستانی چند سال است؟ 4 تا 6 سال


2-آیا امکان آموزش کودک پیش دبستانی با این پکیج وجود دارد؟

بله- مواردی که پیش نیاز یادگیری های بعدی یک کودک پیش دبستانی است در این پکیج طراحی شده است


3-ویژگی این پکیج نسبت به سایر اپلیکیشن ها و برنامه ها چیست؟

این پکیج بر اساس یافته های پژوهشی و علمی بصورت جامع و کامل طراحی گردیده است. هر کدام از پکیج های موجود بر بخشی از پیش نیازهای یادگیری تاکید دارند و کامل نیستند و لی نهایت تلاش صورت گرفته تا این پکیج بصورت جامع بر اساس نیازهای یادگیری مراحل رشدی کودک ، یافته های علمی و با استفاده از نظر اساتید مجرب و با انجام آزمایشیِ کار بر روی کودکان طراحی گردد.


4-آیا این پکیج برای کودکان با نیاز ویژه(سندرم داون، اتیسم، کم توان ذهنی، کودکان با تاخیر رشدی، کودکان ناشنوا و... )هم کاربرد دارد؟

بله این پکیج، نیاز تمام کودکان پیش دبستانی و بطور اخص کودکان با نیاز ویژه را پوشش می دهد. این پکیج بصورت مرحله به مرحله با تصاویر کارتونی جداب، از ساده به مشکل و بصورت کاملا" عملی و قابل اجرا طراحی گردده و مسیر کار کاملا" مشخص گردیده است.


5-کودک من مشکلات زیادی دارد آیا می توانم با خرید این پکیج مشکلات کودکم را حل کنم؟

کودکان مشکلات و یا اختلالات متفاوتی دارند که بدون ارزیابی نمی توان در مورد آنها نظر داد. هیچ دو کودکی هم شبیه هم نیستند و نمی توان نسخه ی واحد برای هر دو پیچید. در این موارد که والدین به روندِ رشد کودک مشکوکند، مراجعه به متخصص روانشناس که زمینه فعالیتِ تخصصی وی کودک می باشد اولین و بهترین راهکار است.


6-چرا این پکیج را برای کودکان دارای ناتوانی پیشنهاد می کنید؟

براساس آمارهای جهانی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کودکان به نحوی دارای مشکلات جسمی، حسی یا ناتوانی‌های رشدی هستند و تشخیص به‌موقع و انجام مداخلات موثر، از جمله مداخلات آموزشی از بروز معلولیت‌های ثانوی جلوگیری کرده و در رفع مشکلات آموزشی آنان در آغاز ورود به مدرسه نیز مؤثر است.


7-آیا این پکیج برای فرزند پروری مناسب است؟

خیر، این پکیج صرفا" محتوای مورد نیاز کودکان 4 تا6 سال و نحوه فعالیت و آموزش پیش نیازهای یادگیری را نمایش می دهد.